RODOKMEN - ATIENO EIBY MAGMABONA


RODIČE

 Rachral Abayomi Hintza /sire


 

 14.5.2002

 HD : A/A  ED : 0/0   OCD : neg/neg

 barva pšeničná
 plnochrupý, nůžkový skus
 výška 67 cm, váha 42 kg

 Národní vítěz (A), klubový vítěz, 
 Champion  D (VDH), D (ELSA), NL,BiH, L,A, HR 

 International championHintza je představitel plemene s exceletní kvalitou. Je ridgebackem vynikajícího typu s velmi harmonickým zjevem. Má výraznou hlavu se správným držením a silným krkem výborné délky. Vynikající hrudník a dobrou hloubku hrudi. Výbornou linii horní i spodní části těla. Zadní partie jsou ve výborném úhlu. Mocná zadní část těla je dobře využívána při pohybu. Z jeho pohybu vyzařuje rovnováha, síla a vytrvalost. Hintza je zdravý, silný ridgeback ve vynikající kondici.

Hintza je velmi otevřený, plný života, zvídavý a vždy ve střehu. Zcela nebojácný, odvážný bez známek agrese. Má dobrou sebejistotu, vynikající temperament a lovecké přednosti. Je skvělé s ním pracovat, protože jeho řeč těla je velmi srozumitelná. Hintza je typický představitel pracovní třídy a jeho majitelka je na něho právem hrdá. Je velmi úspěšný na výstavách v Evropě. Rozhodčí, jako Sue Campbell a Sam Wallace, byli unešeni jeho typem a temperamentem.

 

Hintza is the breed representative of an excellent quality. He is a ridgeback of an excellent type with a very harmonic appearance. He has got an outstanding head with correct carriage and a strong neck of a fine length. He has got excellent chest and good depth of chest. Also an excellent top and bottom line. Hindquarters are of an excellent angulation. Powerful rear part of the body is well used during the movement. From his movement radiates balance, strength and persistence. Hintza is healthy, strong ridgeback in an excellent condition.

Hintza is very open, full of life, curious and always alert. He is absolutely fearless, bold dog without any trace of aggression. He is self-confident, he has good temperament and hunting qualities. It is great to work with him because his body language is very comprehensible. Hintza is a typical working class representative and his owner is rightly proud of him. He is very successful at exhibitions in Europe. Judges such as Sue Campbell and Sam Wallace were fascinated by his type and temperament.


 

 Aliss Brassila Zulaykha /dam
 16.4.2006

 HD : A/A   ED : 0/0

 barva pšeničná
 plnochrupá, nůžkový skus 
 výška 64 cm, váha 36 kg

 Národní vítěz, Champion CZ
 4x CAC, 1x CACA, 1x res.CACIB, 1x res.CAC  VDH, 1x CAJC

 zkouška ZOP


Brassila je excelentní zdravá fena harmonických proporcí. Má krásnou hlavu a elegantní krční linie. Výbornou spodní i horní část těla, prostorný hluboký hrudník a velmi elegantní pohyb.

Brassila je povahově vyrovná a nikdy neprojevila známky agrese. Je velmi vstřícná a pohodová k ostatním. Brassila umí být elegantní dámou i rozpustilou rošťandou, mazlivou holčičkou i urputným lovec -  přesně taková Brassila je.


Brassila is an excellent healthy bitch of harmonic proportions. She has got a nice head and elegant neckline. She has got a fine bottom as well as upper part of the body, large deep chest and very elegant movement.

Brassila is of well-balanced character and she has never shown any trace of aggression. She is very accommodating and easy-going to others. Brassila can be an elegant lady as well as an impish scamp, an affectionate little girl as well as a stubborn hunter - that is exactly what Brassila is like.


Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.
ARIANE ATIENO LA VIE (11.06.2016)

Arinka z našeho áčkového vrhu se zúčastnila v nedávné době dvou výstav. Z Prahy si odnesla hodnocení >> více

Dana Holíková
dana.holikova@email.cz