Mambo of Mwanadongo


 

Narozen: 1.6.2007

barva: červená pšenice
plnochrupý, nůžkový skus
váha: 42 kg, výška: 68 cm

HD: A/A, ED:0/0, OCD: neg.
Degenerative Myelopathie - N/N
Blue dilute D/D
Test DNA

fotogalerie
výsledky výstav

 


Mambo
 je pes s výbornými proporcemi, typickou samčí hlavou s krásným výrazem a tmavýma očima. Má výbornou horní i dolní linii a velmi dobrou hloubku hrudníku. Mambo žije se svojí rodinou v Holansku. Je to rodinný pes vyrůstající v rodině s dětmi a jeho největší předností je vyrovnaná povaha.

Mambo je velmi úspěšný na výstavách. K jeho největším úspěchům poslední doby patří účast na Evropské výstavě psů. Zde ho rozhodčí Greg Eva z Jihoafrické Republiky kvalifikovala na světovou výstavu šampiónů a udělila mu titul „Evropský šampión 2011“.

Mambo pochází z vrhu 9 štěňat, všechna štěňátka byla standardní.

Mambo is a well proportioned dog, with typical male head with beautiful face expression and dark eyes. He has a perfect upper and lower line and very good chest depth. Mambo lives with his family in the Netherlands; he is a family dog growing up with children and it is his balanced character that is his strong point.

Mambo is very successful in dog shows; one of his recent greatest successes include the participation in the Euro Dog Show where he was qualified to the World Champion Dog Show and he was awarded the title of “European Champion 2011” by Greg Eva, a judge from the Republic of South Africa.

Mambo comes from a litter of 9 puppies, where all the puppies are standard.  

 

Atieno Eiby MagmabonaNarozená: 14.4.2009

barva: červená pšenice
plnochrupá, nůžkový skus
váha: 38 kg, výška: 65 cm

HD: A/A, ED:0/0
Degenerative Myelopathie - N/N
Test T4 – TSH normal
Herpes virus neg. Eiby je excelentní zdravá fena harmonických proporcí a přátelské povahy. 
Její předností je elegantní hlava samičího výrazu, krásné tmavé oči a pěkná krční linie. Eiby má správný dlouhý formát, výbornou hloubku hrudníku, velmi dobré úhlení končetin, prostorný pohyb a kvalitní srst.

Povahově je velmi vyrovnaná, k ostatním psům vstřícná a nekonfliktní, vůči cizím lidem jako správný ridgeback zdrženlivá. Doma je klidná a velmi kontaktní, venku veselá a temperamentní. Eiby miluje ze všeho nejvíc dlouhé procházky se svými kamarády, při kterých je připravena zůčastnit se každé lumpárny a ráda lenoší na sluníčku. 

Eiby is excellent, healthy and well-proportioned bitch with friendly character.
Her strong points include the elegant head with female face expression, beautiful dark eyes and nice neck line. Eiby has correct long format, excellent chest depth, well-angled legs, spacious movement and good hair.

Her character is balanced, she is forthcoming and gets along with other dogs really well; however, as a good ridgeback, she is reserved towards strangers. At home, she is calm and searches company; outside, she is buoyant and full of temperament. Eiby loves long walks with her friends above everything, where she is ready to take part in each and every mischief and she likes to take it easy in sun shine. Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.
ARIANE ATIENO LA VIE (11.06.2016)

Arinka z našeho áčkového vrhu se zúčastnila v nedávné době dvou výstav. Z Prahy si odnesla hodnocení >> více

Dana Holíková
dana.holikova@email.cz